Контрола: Свиленград 1921 - Хасково

19.02.2014

Свиленград 1921 загуби тежко от Хасково в контрола изиграна днес на стадион "Колодрума". Митничарите паднаха с 1:5 от силния отбор подвизаващ се във "Б" група. В първите минути жълто-зелените имаха лек превес, и още в 5-та минута Таско Попов отправи опасен удар с глава, а топката премина на сантиметри от десния страничен стълб на вратаря от Хасково. След това пълни господари на терена бе отборът от областния град. Само до първите 45 минути хасковлии водиха в резултата с 1:3, като голът за Свиленград 1921 отбеляза Иван Ангелов от дузпа, а за гостите вкараха Емил Ангелов, Кирчо Крумов и Димитър Алексиев. През второто полувреме Хасково продължиха с натиска, и стигнаха до още две попадения. Така крайния резултат в приятелската среща завърши при резултат 1:5.