Деца и юноши младша отново победиха Хасково

08.03.2014

Детско-юношеската школа на Свиленград 1921 поднови пролетния полусезон с много важни победи срещу пряк конкурент, а именно Хасково. В първата среща започнала в 10ч. децата на Свиленград 1921 победиха Хасково с 3:2 в много интересен мач изигран пред около 200 зрители на стадион "Колодрума". Двубоя започна много силно за домакините, и само след 15 минути игра свиленградчани вече водиха в резултата с 2:0. И двете попадения бяха дело на капитана Христо Димитров. Няколко минути по-късно Хасково намали резултата, след като получиха право на дузпа, а нападателят от областния град бе точен от бялата точка. До края на срещата паднаха още две попадения, с което се оформи и крайния резултат 3:2. Димитър Делибозов бе точен за домакините при последното попадение.

Във втората среща започнала в 11:30ч. юноши младша възраст на Свиленград 1921 победи Хасково с 4:2. Голмайстори за свиленградчани: Христо Проданов, Чавдар Иванов, Костадин Желев с два гола. Така след първите официални срещи от пролетния полусезон, деца и юноши младша възраст на Свиленград 1921 са на първо място в класирането, като водят убедително пред останалите отбори, и така до края на сезона не се вижда кой може да спре тази силна свиленградска футболна формация през сезон 2013-2014.

Състав деца: Владимир Бориславов, Денис Исаков, Димитър Димитров Делибозов, Димитър Мартинов Делибозов, Христо Димитров, Стефан Ангелов, Антонио Калайджиев, Александър Калайджиев, Димитър Михайлов, Николай Аврамов, Мартин Алексиев

Състав юноши младша: Владимир Бориславов, Христо Проданов, Костадин Желев, Георги Георгиев, Чавдар Иванов, Любомир Стефанов, Йордан Лозанов, Мирослав Георгиев, Георги Петков, Иван Раев.

ВИДЕО ОТ СРЕЩИТЕ МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ВЪВ ВИДЕО РАЗДЕЛА НА САЙТА!

Автор: Иван Делчев