Иван Ангелов с хеттрик при победа на Свиленград 1921

09.03.2014

Свиленград 1921 победи с 3:1 Левски Карлово в мач от 19-ти кръг в първенството на Югоизточна "В" група. Срещата се изигра пред около 150 зрители на стадион "Колодрума". В първите минути "митничарите" притиснаха своя съперник, Анастас Попов и Иван Ангелов пропуснаха да дадат преднина на "жълто-зелените". При една от малкото си възможности обаче гостите от Карлово успяха да поведат в резултата след хубав изтрел от границата на наказателното поле. Преднината на Левски Карлово обаче не се задържа дълго, след като Иван Ангелов бе изведен с хубав пас от Таско Попов в наказателното поле на гостите, след което Ангелов с фалцов удар успя да изравни резултата. Първото полувреме завърши с равенство 1:1. Втората час започна както при първата, с домакински натиск, и резултатът не закъсня. Пейо Батинов пусна дълъг пас към Владислав Ямуков, а той бе съборен в наказателното поле, което не остана незабелязано от главния рефер. Иван Ангелов се нагърби с изпълнението на дузпата, и с точен удар даде преднина на Свиленград 1921. До края на срещата "жълто-зелените" вкараха и 3-ти гол, с което се оформи крайния резултат в тази среща, отново Иван Ангелов бе точен за "митничарите", така той се отличи с хеттрик. В следващия кръг Свиленград 1921 гостува на Димитровград, срещата е на 15-ти март от 15:00ч.

ВИДЕО ОТ СРЕЩАТА МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ВЪВ ВИДЕО РАЗДЕЛА НА САЙТА!

Автор: Иван Делчев