Децата на Свиленград 1921 разгромиха Хасково с новия треньор

12.10.2014

Децата на ФК Свиленград 1921 водени от новия си треньор Любомир Александров (централен нападател в представителния отбор), разгромиха Хасково като гости с 1:5 във втория кръг от първенството на хасковска областна група - деца. Срещата се изигра в село Добрич на няколко километра от Хасково. През първото полувреме от този двубой Свиленград 1921 водеше с 1:2, голове на Димитър Емилов за "жълто-зелените". Хасковлии се разминаха и с още голове, Радослав Христо нацели горната греда в 29-та минута след силен удар от 20 метра. Втората част започна както първата, силни минути след подновяване на играта, след ъглов удар топката бе засечена с глава от Георги Милев, който вкара за 1:3. Милев отбеляза и другите две попадения, така той се отличи с хеттрик в този двубой, а Радослав Христов и Христо Методиев му асистираха. Така в първия си мач като треньор Любомир Александров постигна убедителна победа срещу Хасково 2009, които бяха подкрепяни на трибуните от бившия футболист на Левски Емил Ангелов-Бабангида. В следващия кръг децата на Свиленград 1921 отново ще играят срещу хасковски отбор, мачът е на 18 октомври от 10:00ч. (стадион "Колодрума").

Видео от мача може да гледате във видео раздела на сайта.

Състав: Янко Стоянов, Димитър Емилов, Христо Методиев, Митко Илиев, Георги Милев, Георги Николов, Андон Димитров, Стефан Джевелеков, Радослав Христов, Кръстьо Христов, Гретиен Колев