Димитър Калчоров се завърна при децата с победа срещу Димитровград

05.11.2014

Деца и юноши младша на ФК Свиленград 1921 изиграха отложените си срещи от първенството в Димитровград срещу местната школа. Децата водени от Димитър Калчоров, който се завърна като треньор, успяха да победят Димитровград с 2:3, а юноши младша загубиха своята среща с 1:0, резултат който не отговаря на играта по терена, където отборът ни изпусна 3 чисти положения за гол. При децата двубоя започна лошо за Свиленград 1921 и в първите минути домакините успяха да отбележат за 1:0. Футболистите на Калчоров обаче направиха пълен обрат и стигнаха до 1:3 с голове на Георги Николов, Радослав Христов и Христо Методиев. В последните минути Димитровград вкараха за 2:3, с което се оформи и крайният резултат.