Юноши старша с важна победа като гост на Раковски

15.11.2014

Юноши старша гостуваха на тежкия терен в град Раковски, където успяха да вземат победа с 1:2 и ценни 3 точки в първенството на пловдивската група при набор 1996/1997. Играчите на Петър Костадинов играха много добре, в средата на първата част Георги Милев вкара за Свиленград 1921 след подаване на Христо Проданов, така първото полувреме завърши при резултат 0:1. След почивката свиленградчани отново доминираха и резултатът не закъсня, в 64-та минута след подаване на Христо Томов топката бе засечена отново от Георги Милев, който с красиво попадение отбеляза за 0:2. Домакините от Раковски успяха да върнат едно попадение до края на срещата, и така краен резултат 1:2 за Свиленград 1921.

Състав:  Димитър Стефанов, Валентин Димитров, Мирослав Георгиев, Петър Кръстев, Георги Георгиев, Александър Георгиев, Чавдар Иванов, Йордан Лозанов, Христо Томов, Христо Проданов, Георги Милев