Дубъла оглави класирането

30.09.2012

Вторият отбор на Свиленград 1921 оглави класирането след като победи като гост тима на Тополовград с 0:2.

В днешният горещ следобед, свиленградчани излезнаха за победа на стадиона в Тополовград.

През първото полувреме играта се водеше в центъра на терена. Няколко опасни положения се откриха пред домакините, но вратарят на Свиленград Диян Иванов си беше на мястото и предотврати сигурни голове. Не се създадоха много опасни положения пред двете врати. Така първата част завърши при нулево равенство. Домакините започнаха много активно второто полувреме, но в 60-тата минута Христо Стефанов откри резултата след извеждане от дълбочина и елегантбо прехвърли вратаря на Тополовградчани. След допуснатия гол домакините потърсиха изравнително попадение. В 75-тата минута по идентичен начин Христо Стефанов удвой резултата на 0:2 и прати свиленградчани на върха в класирането.

Следващият мач Свиленгарад II приема на стадион"Колодрума" тима на Раковски(Ивайловград)