Сломихме с 3:1 гостите от "Герганин извор" на официалното представяне на тима

04.08.2018

Седмица преди старта на първенството в ЮИ "В" група, ФК Свиленград 1921 победи с 3:1 гостите от ФК "Герганин извор". Наставникът Янко Вълканов стартира в състава, където е и играещ старши треньор.

През първите минути домакините владеехе повече топката. Като стабилно под рамките на вратата бе Милен Вангелов. Иван Ангелов също бе на ниво, като на няколко пъти изведе Сава Савов на стрелкови позиции за отбелязване на попадение. То не закъсня, негов автор бе Григор Георгиев.

До края на полувремето играчите в зелено имаха няколко положения за 2:0. Все пак след масиран натиск през втората част стана 3:1. Така и остана в тази последна контролна среща,като до края предстоят няколко двустрани игри и повече наблягане на физическата издражливост на футболистите на местния тим.

Автор на снимката: Михаил Ставрев