Приятелски хикс между Свиленград 1921 и Любимец

09.02.2013

Свиленград 1921 изигра поредната си контролна среща на стадион"Колодрума" срещу отбора на Любимец. Мачът завърши при резултат 1:1 и бе наблюдаван от доста хора, които предпочетоха да дойдат на стадиона в съботния слънчев ден.

Домакините от Свиленград излезнаха с чисто червени екипи, а любимчани със сини. Треньорът на "южняците" пробва част от резервните футболисти на отбора. Мачът започна спокойно. Създадоха се няколко опасни положения и пред двете врати, но без резултат. Играта предимно се водеше в централната част на терена. В 35-та минута се откри възможност пред свиленградчани за гол. Те получиха правото да изпълнят пряк свободен удар. Зад топката застана Николай Колев, който промуши коженото кълбо под стената на гостите и го заби в долния десен ъгъл на любимчани за 1:0. Любимчани отговориха светкавично на допуснатото попадение и в 37-та минута след дузпа изравниха резултата за 1:1.