ДЮШ на Свиленград 1921 прегази и Харманли

16.11.2013

Деца и юноши младша възраст на Свиленград 1921 победиха Хеброс Харманли в два мача с резултати 2:0. В първата среща на градския стадион в Свиленград, децата не срещнаха никакви трудности и победиха с 2 красиви гола на Христо Димитров. При други интересни положения в мача, Денис Исаков пробва вратаря на гостите с мощен удар от 30 метра, но шанса беше настраната на голкипъра от Харманли. Вратаря на Свиленград 1921 Владимир Владимиров също се отчете с добри спасявания, и бе с голям принос за победата над Хеброс.

Във втората среща юноши младша възраст на Свиленград 1921 отново победиха със същия резултат. Още в началото на двубоя Чавдар Иванов отправи силен удар от около 25 метра, а топката се отби в горната греда, за късмет на гостите от Харманли резултата не беше открит. В средата на полувремето след домакински натиск свиленградчани откриха резултата, попадението отбеляза Йордан Лозанов след центриране на Чавдар Иванов. През втората част падна нов гол за Свиленград 1921 с което се оформи и крайния резултат, този път Христо Проданов бе точен за 2:0.